T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ADALAR - HEYBELİADA ORTAOKULU

Haberler

Ock

Okul Müdürü Haydar ÇÖRDÜK öğretmen, öğrenci ve velilere yarıyıl kapanış konuşmalarını yaptı. Öğrencilerin tatilde bol bol kitap okumalarını ve dinlenmelerini istedi.

Ock

6A ve 6B sınıfları "Kitap Paylaşım" projesi kapsamında Mardin ili Savur ilçesi Topluca Delale Öz Ortaokulu öğrencilerine kitap gönderdiler.

Ock

Kasım ayı örnek öğrencileri ;

5/A - Rüya Dila TÜRK

5/B - Elif Su CEYLAN

6/A - Zelal SAĞLAB

6/B - Aysel ZEYBEK

7/A - Ayşenur KILINÇ

7/B - Arinna ARDUÇ

8/A - İrem KAKALİÇOĞLU

Olarak belirlenmiştir. Bu öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz

Ara

Okulumuzda her gün sonunda sınıflarımızı dolaşarak temizlik durumlarına göre puan veriyoruz; en fazla puanı toplayan haftanın birincisi oluyor. Törende en temiz sınıfı flamasını teslim alan sınıf 1 hafta boyunca sınıflarında bu flamayı sergiliyorlar. 17-21 Aralık haftasının birincisi 6/A sınıfını tebrik ederiz.

Ara

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftasını tüm sınıflarımız 17 Aralık 2018 Pazartesi günü 4.Derste eş zamanlı olarak kutlamıştır.

Ara

Kağıt atıklarımızı Geri Dönüşüme kazandırdık. Başta Okul-Aile Birliğimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Ara

Okul Aile Birliğimiz okul yararına yemek düzenledi.

Ara

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Okulumuza Çöp kovası, piknik masası ve bank yardımlarında bulunmuştur.

Ara

Rehberlik ve kariyer planlama etkinlikleri kapsamında 8. sınıflarımıza çeşitli meslek grupları tanıtılmaktadır. Bu kapsamda Okul Müdürümüz Haydar ÇÖRDÜK´ün daveti üzerine Sosyal Bilimler Uzmanı,Tiyatrocu (35 yıl) ve İletişim Uzmanı Ebru Yaşar SEÇEN okulumuza gelerek 8. sınıflarla görüşmüş ve onlara 1 ders seminer vermiştir.

Ara

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş okulumuza spor malzemeleri yardımında bulunmuştur.

Ara

Kasım ayı örnek öğrencileri ;

5/A - Yusuf Can KANBUR

5/B - Damla ÇİÇEK

6/A - Zeynep KESER

6/B - Binnur Hande COŞAR

7/A - Elanaz AKBABA

7/B - İrem ATAŞ

8/A - Ferhunde Nisa VURAL

Olarak belirlenmiştir. Bu öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz

Kas

Okul Aile Birliği Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutlayarak ikramlarda bulundu. Emğei geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Kas

İstanbul´u Okuyorum projesi kapsamında 22 Kasım 2018 Perşembe günü ilk ders saatinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirildi.

Kas

Mevlidi Nebi haftası etkinlikleri kapsamında Heybeliada Camii İmamı İnsan Gelişimi ve Eğitim Uzmanı Yusuf TEMİZSOY ğrencilerimize seminer verdi.

Kas

Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında tüm öğrencilerimize kınalı kuzular belgeseli izlettirilmiştir.